PRO CHOVATELE A MAJITELE PLEMEN – AWS, BAR, CS, FS, IWS, SS, SVP ,WH,

Vážení chovatelé a majitelé jmenovaných plemen.

Jistě jste si všimli, že postupně dávám na www všechny jedince daného plemene . Po srovnání dodaných podkladů ,co jsem získala od předešlého poradce chovu ,jsem si dala dohromady seznamy všech jedinců odchovaných v ČR tj od prvního jedince dovezeného do ČR  až po posledního o kterém vím. Samozřejmě mi stále několik chybí.

Zatím jsou celkově plemeno BAR,WH,SVP( kromě posledních štěňat). Chovní jedinci u SS,FS ( od těchto mám jen chovné jedince) AWS chovná fena.CS zatím mám asi 120 jedinců další – do 300 doplním postupně  na www.

Tímto mám na Vás prosbu – pokud chovatelé nenajdou svoje štěňata,psa či fenu – není uvedená na webu napište – potřebuji jejich jméno chov.stanice , datum narození + event datum úmrtí, pohlaví ,ČLP/ číslo,  majitel –  event. export země a pokud budete mít foto tím lépe  – k té napsat jméno.

Jestliže svého psa/fenu najdete na webu – např bez foto ,víte datum úmrtí, majitele – také mi zašlete vždy s popiskem ke komu to patří.

POSÍLAT NA EMAIL:  JersakovaS@seznam.cz

Nejsem žádná IT, takže mi to trvá déle a ještě jsem řešila několik problémů – jak zadat jedince bez foto či kontaktů na chovatele , majitele – je třeba upravit , protože nyní existuje ochrana osobních dat- spojila jsem se  s tvůrcem www. tak uvidíme.

Další problém je v kolonce “  JAK NA TO „- máte tam podmínky chovnosti , ale nejsou pod daným plemen , jak připraveno na stránkách- ale při zadávání to nelze takto zadat do dané kolonky – takže najdete  pouze „Jak na to „- jsou tam pro daná plemene podmínky chovnosti.

Dále ve složce  “ DOKUMENTY“  – máte  KRYCÍ LIST , ŽÁDOST O UCHOVNĚNÍ

 

Prosím všechny jak současné i minulé chovatele o spolupráci a trpělivost.

Jersáková Štěpánka – poradce chovu pro plemena AWS, BAR, CS,FS, IWS, SS, SVP, WH

1 komentář u “PRO CHOVATELE A MAJITELE PLEMEN – AWS, BAR, CS, FS, IWS, SS, SVP ,WH,

  1. Měl bych podchycenou většinu IWS v Československu a následně v Čechách.
    O co by jste měla zájem ?
    S pozdravem
    Soldán

Napsat komentář

19 + třináct =