KNIHA PRO MAJITELE CS A ZÁJEMCE

Vážení majitelé plemene  Clumber spaniel.

V loňském roce mě oslovila p. MVDr, Návělková , že jí zkontaktovali ze zahraničí  p. Jan Irving ( chov stanice  ERINVEINE ) s možností podílet se na vydaní knihy o plemenu CS .V knize jsou informace o plemeni CS  z několika zemí .

S pomocí p. MVDr. Návělkové ( chov stanice MEDVĚDÍ SMEČKA)  p. Forejtové ( chov. stanice SIOLA FANTAZIE)  mojí  p. Jersáková ( chov. stanice EMPIRE FANTASY) , jsme dali dohromady podklady do knihy o českých  CS – šampioni od roku 2000-2015, Klubový šampioni, zakladatelé chovu v ČR, myslivost aj. Také jsme oslovili ostatní chovatelé, kterých se týkalo dané období  a jejich jedinec získal CH.CZ. Někteří odepsali, někteří ne.

Veškeré podklady z chovu co jsem měli k dispozici tj kolik bylo vrhů od počátku, kdy bylo nejvíce štěňat – statistické údaje ,kolik CS udělalo zkoušky a jaké , něco z výstav, foto  – vše jsme dodali p. MVDr. Návělkové, která vše zkompletovala dle nakladatele a zajistila překlad.

Děkuji p. MVDr. Návělkové  za velkou část přípravy ke knize a p. Forejtové za spolupráci při vytváření podkladů ke knize.

V přílohách jsou ukázky z knihy.

Pokud budete mít zájem  o koupi knihy  viz odkaz :

 

http://www.bbpress.nl/clumbers/the-world-of-clumbers-in-the-new-millennium

klepnout dole na ORDER NOW !

 

 

 


Soubory ke stažení: 

 Stáhnout soubor - kniha-CS-foto.jpg
 Stáhnout soubor - kinha-cs-ukázka-3-úpraveno.jpg
 Stáhnout soubor - kniha-Cs-ukázka-2-úprava.jpg
 Stáhnout soubor - kniha-cs-ukázka-4úprava-1.jpg

Napsat komentář

3 × 3 =